Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Złoty medal zdobył Kuba Bartoszek podopieczny trenera Stanisława Juszczaka, wygrał z rekordem życiowym posyłając młot na odległość 65.87m.

Zawodnicy CWZS Zawisza Bydgoszcz Stowarzyszenie Lekkoatletyczne startowali również w finałach konkurencji:

Wiktoria Kalitta skok o tyczce 4m, Gracjan Wiśniewski skok wzwyż 6m, Adam Ślaziński 400m ppł 8 m, sztafeta 4 x 100m w składzie Ślaziński Adam, Ksepka Jędrzej, Brodzik Mikołaj, Żygowski Damian 5m, Zaremba Wiktoria 7m ponadto w finałach B wystąpili Jasionowicz Dominika 400m ppł, Kończal Wiktoria 100 i 200m, Ślaziński Adam 110m ppł..

Podczas OOM startowali także: Witkowski Darek, Dobrzyński Kacper, Maciejewska Paulina.

Wszyscy nasi młodzi zawodnicy starali się jak mogli żeby godnie reprezentować swój klub CWZS kilkukrotnie ustanawiając nowe rekordy życiowe.

W klasyfikacji medalowej nasz klub CWZS Zawisza Stowarzyszenie Lekkoatletyczne zajął 13 miejsce z takim samym dorobkiem jak 7m i 9m w klasyfikacji punktowej z dorobkiem 48,5 pkt, ten dorobek zwiększy się ponieważ zostaną jeszcze doliczone punkty za sztafety 4 x 400m M i K.