Birmingham 2018 start!

Birmingham 2018 start!

Nasi zawodnicy Remigiusz Olszewski, Marcin Lewandowski i Paweł Wojciechowski są już na miejscu gotowi do walki o medale podczas IAAF Halowych Mistrzostw Świata! Będzie potężna dawka sportowych wrażeń, także śledźcie zmagania polskich lekkoatletów. Kibicujemy całemu biało-czerwonemu teamowi!

Powodzenia!

17. HMŚ Birmingham: program minutowy i starty Polaków
godz. konkurencja szczebel awans starty / wyniki Polaków
czwartek, 1 marca
19:45 M wzwyż FINAŁ   Sylwester Bednarek
19:45 K wzwyż FINAŁ    
21:15 K 3000 m FINAŁ    
piątek, 2 marca
11:00 M 60 m 7-bój    
11:18 K 60 m pł 5-bój    
11:35 K 60 m I runda   Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda
11:40 M skok w dal 7-bój    
12:20 M 400 m I runda   Jakub Krzewina, Rafał Omelko
12:55 K wzwyż 5-bój    
13:00 M kula 7-bój    
13:10 K 400 m I runda   Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz
13:55 M 3000 m I runda    
14:20 K kula 5-bój    
-        
19:00 K skok w dal 5-bój    
19:05 K 60 m pł I runda   Karolina Kołeczek
19:50 K 60 m półfinał   (Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda)
20:13 M 800 m I runda   Adam Kszczot
20:35 M skok w dal FINAŁ    
20:42 K 1500 m I runda    
20:45 M wzwyż 7-bój    
21:10 K kula FINAŁ   Paulina Guba
21:17 K 800 m 5-bój    
21:32 K 400 m półfinał   (Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz)
22:06 M 400 m półfinał   (Jakub Krzewina, Rafał Omelko)
22:38 K 60 m FINAŁ   (Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda)
sobota, 3 marca
11:00 M 60 m pł 7-bój    
11:15 M 60 m I runda   Remigiusz Olszewski
12:00 K trójskok FINAŁ    
12:05 M tyczka 7-bój    
12:10 M 1500 m I runda   Marcin Lewandowski
12:50 K 800 m I runda   Angelika Cichocka
12:57 M kula FINAŁ   Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk
13:31 M 4x400m I runda   Patryk Adamczyk, Kajetan Duszyński, Łukasz Krawczuk, Jakub Krzewina, Rafał Omelko, Karol Zalewski
14:20 K 4x400m I runda   Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub, Natalia Kaczmarek, Joanna Linkiewicz, Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz
-        
19:00 K tyczka FINAŁ    
19:05 K 60 m pł półfinał   (Karolina Kołeczek)
19:30 M 60 m pł I runda   Damian Czykier, Dawid Żebrowski
20:08 M trójskok FINAŁ    
20:11 M 60 m półfinał   (Remigiusz Olszewski)
20:35 M 800 m FINAŁ   (Adam Kszczot)
20:50 M 1000 m 7-bój    
21:05 K 400 m FINAŁ   (Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz)
21:20 M 400 m FINAŁ   (Jakub Krzewina, Rafał Omelko)
21:39 K 1500 m FINAŁ    
21:55 K 60 m pł FINAŁ   (Karolina Kołeczek)
22:09 M 60 m FINAŁ   (Remigiusz Olszewski)
niedziela4 marca
16:00 M tyczka FINAŁ   Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski
16:05 M 60 m pł półfinał   (Damian Czykier, Dawid Żebrowski)
16:27 K skok w dal FINAŁ    
16:35 M 3000 m FINAŁ    
16:58 K 800 m FINAŁ   (Angelika Cichocka)
17:12 M 1500 m FINAŁ   (Marcin Lewandowski)
17:30 K 4x400m FINAŁ   (Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub, Natalia Kaczmarek, Joanna Linkiewicz, Justyna Święty-Ersetic, Patrycja Wyciszkiewicz)
18:00 M 60 m pł FINAŁ   (Damian Czykier, Dawid Żebrowski)
18:25 M 4x400m FINAŁ   (Patryk Adamczyk, Kajetan Duszyński, Łukasz Krawczuk, Jakub Krzewina, Rafał Omelko, Karol Zalewski)

fot. Tomasz Kasjaniuk - Fotografia Sportowa