Sponsorzy

Kancelaria Podatkowa ADEP sp. z o.o. w Bydgoszczy należy do najstarszych i największych firm działających w województwie kujawsko-pomorskim w sektorze usług finansowo-księgowych. 

Została założona w 1990 roku i od samego początku jej działalność cechuje wzrost i rozwój. Każdego roku powiększa się również grono Klientów współpracujących z naszą firmą, co jest wymiernym wskaźnikiem wysokiej jakości usług księgowych oraz doradztwa oferowanego przez nasze biuro rachunkowe.

Wspieramy naszych Klientów na płaszczyźnie obsługi kadrowej i płacowej, zapewniając prawidłowe zastosowanie zmieniających się przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych na gruncie rozliczeń z pracownikami, zleceniobiorcami, udziałowcami oraz innymi partnerami naszych Klientów.

Z wymiernymi sukcesami realizujemy również z naszymi Klientami projekty w zakresie dotacji i doradztwa europejskiego, składając wnioski o dotacje przede wszystkim w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych takich jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne.

Podjęcie współpracy z naszą firmą eliminuje ryzyko popełnienia błędu poprzez złą interpretację przepisów podatkowych lub błędy rachunkowe, gdyż Kancelaria przejmuje pełną odpowiedzialność za okres współpracy, posiadając przy tym stosowne dla tego typu działalności ubezpieczenia.

W razie jakichkolwiek niezgodności lub zaistnienia błędów rozliczeniowych posiadamy wysokie ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, choć przez cały okres prowadzonej działalności jeszcze nigdy żaden z naszych Klientów nie musiał z niego korzystać.

ADEP to grono ponad dwudziestu zaufanych Pracowników stanowiących trzon naszej kadry. Dobra atmosfera współpracy wypracowana przez nasze biuro podczas wieloletnich kontaktów z urzędami skarbowymi i ZUS-em pozwala szybko rozwiązać większość problemów wynikających z prowadzonych przez naszych Klientów działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!